Převod z překonaných audio přehrávačů

Převedeme vaše stávající audio průvodce z aplikací, webů a ze zastaralých přístrojových přehrávačů. Pro vás tak odpadá starost o výpůjčky, nabíjení, technickou a hygienickou údržbu zařízení, což pro vás znamená úsporů nákladů a energie.

Obsah si tvoříte sami?

Máte možnosti, prostředky a kapacity vytvořit si obsah sami, ale uvítáte, že vás celým procesem provedeme? Budeme s vámi sdílet zkušenosti, vyvarujeme vás nepříjemných chyb a budeme vaším partnerem a supervizorem pro výrobu. Následně průvodce publikujeme v TourStories.

Aplikace má mnohem více možností než přehrávače

Stávající audio průvodce, oproti fyzickým audio přehrávačům, můžeme v TourStories doplnit o obrazový, audio, video, 3D, kvízy a další obsah, který takové funkce typicky neumožňují.

Nová audience

Moderní mobilní aplikace jsou oproti přehrávačům násobně žádanější a zasahují tak větší skupinu zájemců. Budete tak mít řádově více uživatelů a dosáhneme většího zatraktivnění, protože generace 40- preferuje vlastní mobil před půjčeným zařízením.

Umístění v jednotné platformě TourStories

Našim klientům přijde velmi atraktivní, že jejich průvodci jsou společně v jedné aplikaci vedle významných kulturních institucí a atraktivit na jednom místě.

Nejlevnější varianta

Srovnáme-li náklady na pořízení, celkovou správu a vaši věnovovanou energii na provoz fyzických přehrávačů, je TourStories nejlevnější variantou.